Online Ders

Online Ders

Online Ders

Online Ders

Bilsem Akademi olarak özel eğitimli çocuklarınıza en iyi şekilde eğitim vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu eğitimi, sizin evlerinize kadar getirmek için Online şekilde derslerimiz mevcuttur.

Birbirinden farklı birçok konuda vermiş olduğumuz online derslerimiz, çocuğunuzun farklı alanlarda kendisini geliştirmesine olanak sağlamaktadır.

Online derslerimiz çocuklarınız için sayısal hafıza, görsel hafıza, aritmetik, algoritma, parça-bütün ilişkisi kurma, çözümleme yapabilme, analiz edebilme, sonuç çıkarma, yorumlama, ilişki kurma ve hafıza da tutma gibi birçok beceriyi onlara kazandırma konusunda en etkili yöntemleri içermektedir.

Eğlenceli, faydalı ve birçok özelliğin gelişmesine ışık tutan online eğitimlerimiz, çocuklarınızın zamanını güzel geçirmesinde en etkili olacak hizmetlerimizden biridir. Çocuklarınızın boş yere vakit harcamasın diye, onların seveceği ve keyif alacağı tarzlarda en muntazam eğitim şeklimizi kullanmaktayız.

Çocuklarınıza yeri geldiği zaman, oyun oynayarak öğrenmeyi ve onların tam olarak olayın oyun dışı etkilerinin farkında olmadan, birçok becerilerini geliştirmelerini sağlamaktayız.

Seviyelere göre vermiş olduğumuz online eğitimlerimizin neler olduğunu, sitemizden kontrol edebilir ve istediğiniz bir online eğitimimize katılabilirsiniz.