Telefon
WhatsApp

Web Sitemiz Yayında

Web Sitemiz Yayında

Web Sitemiz Yayında

Bilsem Akademi olarak artık hizmetinizdeyiz. Farklı sınıf dereceleri için birbirinden farklı eğitimlerimiz ile çocuklarınıza en iyi şekilde eğitimler vererek onların yeteneklerini en yükseğe taşımaktayız. Görsel Hafıza, sayısal hafıza, aritmetik, algoritma, çözümleme, analiz etme, yorumlama, parça- bütün ilişkisi kurma, sentezleme, sonuç getirme gibi birçok kabiliyeti çocuklarınız için en uygun ve en güzel yöntemler ile sizlere sunmaktayız.

Siz aileler ve eğitmenler tarafından popülerliğini artırarak devam ettiren Bilsem eğitim sistemini, yeni web sitemiz ile evlerinize kadar getiriyoruz. Birbirinden farklı birçok hizmetimiz ile en iyi şekilde hizmet vermek için artık yerimizi aldık ve sizleri beklemekteyiz.

Bilsem Kursu

Bilsem Kursu, Matematik Kursu, İngilizce Kursu gibi farklı kurslarımız da mevcuttur. Çocuklarınızı bu alanlarda da geliştirmek için elimizden geleni yapmaktayız.

Online hizmetlerimize katılarak vermiş olduğumuz birbirinde güzel kursları ve eğitim hizmetlerimizin hepsini, evinizde internet sayesinde rahatlıkla alabilirsiniz.

Bilsem eğitim

Eğer aklınızda Bilsem eğitim sisteminden çocuğunuzun, öğrencileriniz ya da tanıdığınız herhangi bir akrabanızın faydalanmasını istiyor iseniz yeni açılan web sitemizdeki fırsatlara göz atabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak veya herhangi bir hizmetimize katılmak için https://bilsemakademi.com/ adresi ile yeni web sitemize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca eğer bizim ile iletişime geçmek istiyorsanız hem telefon hem de mail üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Paylaş:

Etiketler: bilsem akademi, bilsem akademi web sitesi, bilsem sınavı başvuru, Bilsem başvuruları ne zaman 2021?, Bilsem Sınavı 1 sınıf ne zaman?, Bilsem 2 asama ne zaman 2020?