Bilsem Kursu

Bilsem Kursu

Bilsem Kursu

Bilsem, örgün eğitimlerine devam eden özel yetenekli olarak tabir edilen çocukların gelişmesi için var olan bir sistemdir. Ayrıca, özel yetenekli olarak tabir edilen öğrencilerin, sahip oldukları yeteneklerin gelişmesi için onlara en iyi şekilde eğitim veren bir eğitim programıdır.

Bilsem kursumuzun amacı; özel öğrencilerin, yeteneklerinin farkına varmalarını ve sahip oldukları bu yeteneğin üzerine yoğunlaşarak en üst seviyesine ulaşmalarını sağlamaktır.

Bilsem kursumuz

Bilsem kursumuz, bilsem sınavı için en yararlı ve en doğru eğitimi veren ve nitelikli öğretim kadrosuna sahip bir kurumdur.

Bilsem sınavı

Bilsem sınavı, hala aileler ve eğitmenlerin gözünde önemli bir yerde bulunmaktadır. Bu yüzden, kursumuz özel öğrencileri en iyi şekilde yetiştirip iyi sonuçlar kazanmalarına yardımcı olmaktadır.

Günümüze kadar, binlerce öğrenciye eğitim vermiş olan Bilsem sınıfları, öğrencilerin belli başlı sınavlardan geçirilmesi ile oluşmaktadır. Sınav sonuçlarına göre de sınıflara ayrılmaktadırlar.

Bilsem Kursumuz; öğrencilerin her sınıfta başarıya ulaşmaları için gerekli olan eğitimi, en iyi şekilde vermektedir.

Kursumuza katılmış olan öğrencilerin zihinsel, matematiksel, görsel, analiz, sentez, yorumlama, hafıza, parça bütün ilişkisi kurma, çözümleme ve sonuca ulaşma gibi birçok yetenekleri kursumuz tarafından en iyi ve en doğru şekilde geliştirilmektedir.

İki aşamalı olarak verilen programın, her iki aşaması için öğrencin başarılı olması ve kendini geliştirmesi için uygun yöntemleri kullanmaktayız.

Kursumuz, öğrencilerin seviyesine ve kapasitelerine göre uygun eğitimler vererek onların asıl alanında en zirveye ulaşmaları için oluşturulmuştur.