İngilizce Kursu

İngilizce Kursu

İngilizce Kursu

İngilizce Kursu

İngilizce, okullarda ezbere dayalı ve genel itibari ile sıkıcı bir ders işleyişi ile ilerlediği için öğrenciler bir türlü İngilizce’yi öğrenemiyorlar. Uygulanan bu yanlış eğitimin, öğrenciler üzerinde oluşturduğu kötü yargıları kaldırmak için İngilizce kursumuzu oluşturduk. Oluşturduğumuz bu İngilizce kursu, öğrencilere en iyi şekilde öğretim sunmak için oluşturulmuştur. Ayrıca eğlenceli, ezberden uzak, öğrencinin ders işleyişinde rol oynadığı bir ders sistemimiz vardır.

İngilizce öğrenmek için gerekli olan 5 ana konuyu en iyi şekilde öğrencilerimize öğretilmektedir.

Bu 5 ana konu şunlardır;

  • Speaking (Konuşma)
  • Writing (Yazma)
  • Listening (Dinleme)
  • Reading (Okuma)
  • Grammer (Dil Bilgisi)

Bu beş ana başlık İngilizce öğrenmek için gerekli olan başlıklardır. Oluşturmuş olduğumuz kursumuz, bu beş ana başlık altında öğrencileri en iyi şekilde geliştirmektedir.

Artık ‘’Anlıyorum ama konuşamıyorum’’ ifadesi bırakarak öğrencilerin İngilizce konuşmasını, vermiş olduğumuz kursumuz ile sağlayacağız.

Ezber üstüne bir sistem kurmaktansa en uygun şekillerde kelimeleri öğrenmeyi ve kullanmayı öğrencilerimize öğretmekteyiz.

Dersler sadece öğretmenin konuşması ve öğrencinin de notlar alması gibi fayda sağlamayacak yöntemler ile işlenmemektedir. Dersler, asıl öznenin öğrenci olduğunu esas alarak öğrencinin İngilizce konuşması ve geliştirmesine yönelik tarzlarda işlenmektedir.

Derslerde öğrencinin yapmış olduğu hataların doğrularını ve nasıl olursa daha iyi olur prensibini edinen İngilizce Kursumuz, öğrencilere en iyi şekilde İngilizce öğretmeyi hedeflemektedir. Daha detaylı bilgiler için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.