Matematik Kursu

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Oluşturduğumuz matematik kursu, öğrencilerimizin sayısal becerisini arttırarak bilsem sınavlarına hazırlanmalarını ve zihinsel gelişimlerini sağlamaktadır.

Öğrencilerin seveceği ve hafızasında kalacağını görselli ve etkili bir anlatım ile öğrencilere matematik öğretilmektedir.

Sayısal hafızayı arttırarak öğrencilerin matematik dersinde daha etkili olmalarını ve konsantrasyonlarında artış sağlayarak da gelişmeleri sağlanmaktadır.

Matematik

Okullarda, Matematik sıkıcı ve çekilmez bir ders olarak görülmesinin nedeni dersin işleniş tarzının matematik için uygun olmamasıdır. Bu yüzden, öğrenciler matematiğe gerekli önemi vermeyerek bu dersten mahrum kalıyorlar.

Bizim oluşturmuş olduğumuz matematik kursu; öğrencilerin sıkılmayacağı, onların keyif ile derse gireceği ve birçok farklı bilgiyi onlara aşılayacak olan bir kurstur.

Matematik kursumuz, öğrencilerin sayısal olarak gelişmesi gereken çeşitli ana konularda onların gelişimini sağlamaktadır.

Bu sayısal beceri konuları şunlardır;

  • Analiz Etmek
  • ∞ Yorumlamak
  • Sonuç Çıkarmak
  • ∞ Parça Bütün İlişkisi kurmak
  • Sayısal Hafıza
  • ∞ Sentez Yapabilmek

Öğrencilerin bu alanlar için hazırlanmış olan dersleri alarak kendilerini matematik alanında daha üst seviyelere taşıyabilmektedirler.

Matematik kursumuz

Matematik kursumuzu, farklı yaş gruplarında öğrencilerimiz alıp kendilerini bilsem sınavları için geliştirebilirler. Aynı zamanda da zihinsel olarak gelişim sağlayabilirler.

Öğrenciler için oluşturulan matematik kursumuz, öğrenciye matematiği gerçek anlamda kullanabileceğini ve sevebileceğini göstermektedir. Bu yüzden, çok tercih edilen bir eğitim parçasıdır. Okullarda sadece sınavı geçsin yeter mantığı yerine, öğrenciye faydalı bir etkisi nasıl oluşur, ileride faydasını nasıl görür ve kendini geliştirmesi için matematiğin ne gibi etkileri vardır gibi konuları öğrencilere göstermektedir.